top of page

האימונים

VR Headset
pink.png

אימון מנטלי אישי

איתמר קורן, מאמן מנטלי ופסיכולוג ספורט, מלווה באופן פרטני ספורטאים מכל ענפי הספורט השונים, במטרה לסייע להם להוציא את הגרסה הכי טובה שלהם ולהגיע להישגים הגבוהים ביותר! האימון ניתן באופן פרונטלי (בתל אביב), או דרך זום ובתוכנית ליווי ייחודית בווטצאפ.

תהליך האימון נעשה בשיטה שפיתח איתמר במהלך השנים, המשלבת בין אימון מנטלי לטכנולוגית הדמיה (VR) המסייעת למתאמנים להתמודד עם לחצים במהלך הקריירה, ומובילה לשיפור משמעותי בהישגים ובביצועים. שיטה זו מאפשרת לספורטאי לדמות תחושה שהוא על המגרש בלייב ומתמודד בתחרות ואפילו באולימפיאדה. הדמיה זו מאפשרת לאחר מכן להתמודד בזמן אמת עם הקשיים ולשלוט על הפן המנטלי והרגשי.

הכנה מדויקת לרגעים החשובים באמת

אימון מנטלי אישי מיועד לספורטאים מכל ענפי הספורט שרוצים להגיע לקצה גבול היכולת, להצליח במה שהם עושים והכי חשוב  לדעת להתמודד עם כישלונות, משברים והצלחות שהם חלק בלתי נפרד משגרת יומו של כל ספורטאי. האימון על ידי איתמר ניתן באופן אישי, המלווה את הספורטאי גם מחוץ לחדר הקליניקה בהודעות בווטצאפ ומתן חיזוקים ותמיכה בזמן אמת.

היתרונות של האימון המנטלי

 • חידוד ושיפור הביטחון העצמי, יכולת הריכוז והחוסן המנטלי.

 • התמודדות עם חרדות ,לחצים ומשברים.

 • התמודדות עם כישלונות, טעויות ושיפור האמונה העצמית.

 • ליהנות באופן הדרגתי מניצחונות ולהתמודד עם הפסדים.

 • הגברת המוטיבציה לאימונים, והתמודדות עם פציעות.

 • הכנה מלאה לתחרויות, אליפויות, טריאתלון ואולימפיאדות.

 • הכנה אישית להגעה ליעדים הרצויים – עד לקבלת מדליה או זכייה באליפות.​

תהליך האימון עם איתמר אישי ומקצועי מאוד, ומטרתו בכל מפגש לתת למתאמנים כלים ישימים שיוכלו ליישם על המגרש כבר בתום המפגש!

לייעוץ ותיאום אימון, התקשרו עוד היום >>>

אימון מנטלי אישי
1b46bf5020214d649c4fa734c7a9b196.webp
blue.png

אימון מנטלי קבוצתי

איתמר קורן, מאמן מנטלי ופסיכולוג ספורט, מומחה באימון קבוצות מכל ענפי הספורט. מטרתו לשפר את ביצועי השחקנים ולאפשר להם להשיג מטרות, לעמוד ביעדים ולהגיע לקצה גבול היכולת. תהליך האימון נעשה בשילוב דינמיקה קבוצתית המקנה כלים ושיטות שפיתח במהלך השנים, וכולל מפגשים קבוצתיים ופרטניים עם השחקנים כדי להעצים את התהליך הקבוצתי.

עבודת האימון נעשית בדרך מערכתית, כאשר כולם שותפים מלאים להצלחת הקבוצה. בתהליך עורך איתמר שיחות וסדנאות להכנה מנטלית שווה לכולם, כולל מתן ייעוץ למאמנים, למנהלים ולכל השותפים להצלחת ביצועי הקבוצה.

הסדנאות הקבוצתיות יעסקו בעקרונות ויסודות ערכי הקבוצה, כולל הגדרת יעדים ברורה ובניית אסטרטגיה ארוכת טווח להשגת כל המטרות הרצויות כדוגמת ניצחונות, ליגה ואליפויות כקבוצה.

היתרונות של אימון מנטלי קבוצתי

 • תהליך אימון בשיטת דינמיקה קבוצתית.

 • שיפור התקשורת בין השחקנים והמאמנים.

 • השחקנים נהנים מהכנה מנטלית שווה.

 • סיוע בהשגת המטרות – גם כאלה שנראות בלתי מושגות!

 • האימון המנטלי הופך את הקבוצה לבלתי מנוצחת.

 • האימון מתבצע במגרש והוא חלק משגרת האימונים.

 • שילוב של אימון קבוצתי ושיחות פרטניות לייעול התהליך.

 • התאמה לכל ענפי הספורט.

 

איתמר פועל מתוך גישה ששחקן יכול להיות טוב באימונים, איך ברגע האמת – במאניטיים לא תמיד יוכל להציג 100% מהיכולות שלו. כאן אימון מנטלי קבוצתי נכנס לתמונה ומאפשר לכל שחקן לקבל כלים להתמודדות עם טעויות, כישלונות, משברים וגם עם ניצחונות.

לייעוץ ותיאום אימון, התקשרו עוד היום >>>

אימון מנטלי קבוצתי
11062b_24ff09e0fd2d4c238bd046613628d14f_mv2.webp
green.png

הדרכה ויעוץ למאמנים

איתמר קורן, מאמן מנטלי ופסיכולוג ספורט, מלווה ומייעץ למאמנים מכל ענפי הספורט, במטרה להעניק להם כלים שיוציאו מהם את המרב. כחלק מהייעוץ והליווי, מתבצעת תצפית על האימון, על מנת למצוא את נקודות התורפה ולבנות תוכנית ארוכת טווח שתאפשר למאמן לצבור ביטחון ולהיתפס כמנהיג המוביל את הקבוצה להישגים גבוהים.

שירותי הייעוץ וההדרכה למאמנים

אבחון שחקנים וספורטאים

אבחון שחקנים מקיף מבחינה מנטלית, במטרה לתת חוות דעת על השחקן/הספורטאי ולבחון כיצד הוא  מתמודד עם משברים ולחצים. האבחון מאפשר להסיק מסקנות מרובות כמו יכולת לשפר את הביצועים של השחקן, לחזק את הקשר בין המאמן לשחקן, מה לומר לשחקן כדי לשפר את הביצועים וגם כדי לבחון את סיכויי ההצלחה שלו בקבוצה. האבחון נעשה על ידי צפייה של השחקן במגרש, מפגש אישי ועוד.

ייעוץ למאמנים

ייעוץ מקיף למאמנים מכל ענפי הספורט, במטרה לשפר את הביצועים של השחקנים. הייעוץ ניתן גם לאחר אבחון שחקנים כקבוצה או אבחן פרטני של שחקן - על סמך הנתונים של האבחון. ייעוץ זה יאפשר למאמנים לדעת באיזו גישה לעבוד עם הקבוצה/שחקן כדי להוציא מהם ביצועי שיא.

אימון מנטאלי למאמנים

גם מאמנים זקוקים להכוונה מנטלית שתסייע להם לממש את עצמם, להתמודד עם אתגרים וכו', לטובת הקבוצה. האימון עובד על הצד המנטלי ומכיל שיטות וכלים שפיתח איתמר במהלך השנים, המסייעות למאמן לממש את עצמו, להעביר את הדברים הלאה, לשפר את ביצועי השחקנים ולקדם את הקבוצה לעבר מטרותיה. בתהליך האימון ילווה איתמר את המאמן, יבחן את היחסים עם המתאמנים ויעבוד איתו על הצד המנטלי.

לייעוץ ותיאום אימון/אבחון, התקשרו עוד היום >>>

הדרכה ויעוץ למאמנים
הרצאות וסדנאת
0T8A8076-Edit.jpg
yellow.png

הרצאות וסדנאות

איתמר קורן מרצה ומעביר סדנאות המיועדות לקבוצות ספורט, לאקדמיות מעולם הספורט, לארגונים, להורי הספורטאים ולקהל הרחב. במהלך חייו אימן מנטלית עשרות קבוצות ושחקנים מענפי הספורט השונים שהגיעו לביצועי שיא, וליקט סיפורים מרתקים, שיטות וכלים – אותם הוא מעביר בהרצאות סוחפות ומעשירות.

ההרצאות והסדנאות של איתמר קורן.

קורס מאמנים מנטלים בספורט

"כל אחד יכול להוביל לשינוי"

קורס להכשרת מאמנים מנטלים- הכשרה פרקטית ומקיפה אשר משלבת שיטות מהארץ ומעולם המחברת בין השטח למחקרים במטרה להוביל ספורטאי או קבוצה להישגים משמעותיים תוך זמן קצר ובשילוב טכנולגיות מתקדמות.

הנושאים העיקריים בהן יעסוק הקורס- מוטיבציה, התמודדות עם לחץ, חרדות, שיפור יכולת הריכוז, שיפור הביטחון העצמי, הצבת מטרות, עבודה עם קבוצות ועוד.

בסיום ההכשרה יהיה ניתן להשתלב בעבודה במרכז לפסיכולוגיית ספורט של איתמר קורן. 

סדנא להורים

"איך לגדל ילד ספורטאי תחרותי"

הסדנא מעניקה להורים כלים ישימים לגידול ילדים ספורטאים והתמודדות עם משברים, כישלונות והצלחות מבלי לגרום ללחצים. ההרצאה מעשירה ונוגעת בפן המנטלי, תוך מתן שיטות שניתן ליישם ביומיום לליווי ותמיכה בילדים אלופים.

סדנא להצבת מטרות

"להציב מטרות ולעמוד בהן"

הסדנא מעשירה מאוד ומעניקה למשתתפים פרספקטיבה אחרת על חייהם, תוך התמקדות במטרות אפקטיביות וברות ביצוע, והשגתן על ידי שיטות וכלים העובדים על הפן המנטלי. השיטות והכלים לקוחים מעולם פסיכולוגיית הספורט ההישגי.

סדנא לשיפור הביצועים

"איך להגיע לביצועי שיא"

כאשר מנתחים את הגורמים לאי הצלחה ואי השגת יעדים, לא פעם אנו מופתעים לגלות שהיכולות של שחקנים וספורטאים לא השפיעו על הביצועים שלהם, אלא רק הפן המנטלי. סדנא לשיפור הביצועים משלבת שיטות מעולם הפסיכולוגיה, בשילוב כלים ייחודיים וישימים העובדים על הפן המנטלי ומשחררים חסמים, וכתוצאה מכך מובילים לביצועי שיא.

הכנה מנטאלית למרתונים

"להגיע לקצה גבול היכולת"

הסדנא מתאימה למשתתפי מרתונים מגוונים מכל ענפי הספורט החל מהכנה מנטלית לטריאתלון, איש ברזל ועוד. הסדנא עובדת על הפן המנטלי ומסייעת למשתתפים להגיע לקצה גבול היכולת בעזרת כלים ושיטות ייחודיות שניתן ליישם כבר באימון שלאחר הסדנא.  

סדנת מוטיבציה

"איך לעלות את המוטיבציה"

הסדנה עוסקת בכל תחומי החיים ומסייעת להתמודד עם לחצים, כישלונות, פציעות  ואפילו עם הצלחות מסחררות הדורשות איזון. הסדנא מרתקת מאוד ומשלבת סיפורים אמיתיים וכלים מעולם הספורט, המתאימים לכל תחום בחיים.

להזמנת הרצאה/סדנא, צרו קשר ממש כאן >

bottom of page